Mrkněte na nový web nejen s pychologickými články Arienn.cz ! ;)

Anatomie lži

13. září 2012 v 8:39 |  Články
Anatomie lži (angl. Lie to Me) je americký krimi/drama seriál z roku 2009. Hlavní postavou je doktor Lightman - odborník na lži, který dokáže "číst myšlenky" lidí pomocí sledování lidské mimiky, mikrovýrazů a gest. Je to vlastně vědec specializující se na řeč těla. Pomocí této vědy odhalí i nejzapeklitější případy (nejen kriminální), které jeho společnost Lightman Group dostane na starost.

Dr. Lightman je velmi svérázný člověk, trochu arogantní, hodně chytrý. Seriál je zajímavý už jen díky jeho charakteru, člověk se při jeho sledování zkrátka nikdy nenudí. Lightmanovy schopnosti jsou zároveň prokletím v osobním životě, protože na svých blízcích hned vše pozná. Má dceru Emily, která to s ním nemá zrovna nejlehčí.

Tento seriál bych určitě doporučila, moc se mi líbí téma řeči těla. Myslím, že se na tom člověk může i přiučit něco o základních gestech a celkově o lidské tělesné mluvě při různých situacích. Neznám jiný krimi seriál, který by se touto tematikou zabýval, proto jsem si Anatomii lži ihned oblíbila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alcië Alcië | Web | 13. září 2012 v 12:50 | Reagovat

To zní dobře, asi se na něj podívám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama